Kobiece Serca | terapia i rozwój | Eugenia Herzyk

Czy to Twoja firma?

Kobiece Serca | terapia i rozwój | Eugenia Herzyk praca

Kraków
Kobiece Serca | terapia i rozwój | Eugenia Herzyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Kraków
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Kobiece Serca | terapia i rozwój | Eugenia Herzyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kobiece Serca | terapia i rozwój | Eugenia Herzyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kobiece Serca | terapia i rozwój | Eugenia Herzyk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Łódź
  4. Staszów
  5. Ostrów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Kobiece Serca | terapia i rozwój | Eugenia Herzyk - oferty archiwalne

  • PSYCHOTERAPEUTA/KA

    • 100-150 zł / godz.
    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Ośrodek terapeutyczno-rozwojowy Kobiece Serca w Krakowie (Bronowice) podejmie współpracę z psychoterapeutką_tą

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie stacjonarnych konsultacji i psychoterapii indywidualnych z możliwością rozszerzenia zakresu o formy grupowe.

      Wymagania

      • ukończenie przynajmniej jednego roku szkoły psychoterapeutycznej,
      • psychoterapia własna (zakończona lub w trakcie)
      • praca pod superwizją.

      Oferujemy

      • elastyczne warunki współpracy
      • rodzaj umowy – B2B lub zlecenie,
      • korzystne warunki finansowe
      • regularne spotkania zespołu.

      Zgłoszenia (CV ze zdjęciem plus list motywacyjny) prosimy kierować na adres kontakt@kobieceserca.pl). Dokumenty winny zawierać klauzulę: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pracodawcy w Krakowie